Две лица нападнале вработен во клиничкиот центар

269

Две лица вчера нападнале вработен на Комплексот клиники „Мајка Тереза“.

На надпадот во клиниката претходело недоразбирање, соопшти МВР.

Полицијата наведува дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.